Franquicias Blinkee.
  1. Franquicia de Automóviles.

Estás en: franquicias en España

Ir a: ir a 100franquicias Méxicoir a 100franquicias Colombiair a 100franquicias Chileir a 100franquicias Costa Ricair a 100franquicias Ecuadorir a 100franquicias Perúir a 100franquicias Guatemalair a 100franquicias Argentinair a 100franquicias Estados Unidos

100 franquicias es una guía y directorio de franquicias donde podrás obtener toda la información más importante de las 100 empresas líderes del sector franquicia.

Franquicias. Las 100 mejores opciones de invertir.

Franquicia Blinkee

Datos Técnicos

Nombre de la enseña
Blinkee

Nombre de la empresa
blinkee.city

Dirección
Carretera d’Artés, 17
Valencia - Valencia

Persona de contacto
Dpto. de Expansión

Creación empresa 2018

Creación franquicia 2018

Franquicias España 1

Franquicias extranjero 25

Datos Económicos

Inversión total.
(Incluye canon de entrada)
70.000 A 120.00 euros

Canon de entrada
NO

Royalty
15% + cuota fija

Canon de publicidad
A convenir

Duración del contrato
A convenir

¿Es prorrogable?
SI

Ayuda financiera
NO

Metros del local
20m

Características del local
Indiferente

Población mínima
Indiferente

Franquicia BlinkeeFranquicia Blinkee

BLINKEE CITY, SL to firma utworzona w Walencji w 2018 r., Której celem jest proponowanie ekologicznych rozwiązań transportu miejskiego i pomaganie obywatelom w tworzeniu modelu zrównoważonej mobilności oraz dostarczanie im specjalnie zaprojektowanych narzędzi, począwszy od skuterów elektrycznych i skuterów , własne produkty, zaprojektowane przez zespół inżynierów specjalistów w celu optymalnego wykorzystania na obszarach miejskich.

Obecnie marka blinkee.city jest obecna w 7 krajach: w Polsce, na Węgrzech, w Hiszpanii, Chorwacji, na Malcie, w Rumunii i Szwecji , ale naszym celem jest dotarcie do nowych miast i stworzenie nowych obszarów usług w Hiszpanii i poza nią, aby skorzystać wspólnej elektromobilności, która pozwala nam tworzyć bardziej zrównoważone miasta.

Usługa jest świadczona za pośrednictwem aplikacji mobilnej i umożliwia wynajem pojazdów na minutę. Pobierz aplikację i zarejestruj się. Jako użytkownik, w aplikacji lokalizujesz pojazd, rezerwujesz go, podróżujesz do miejsca, w którym musisz przybyć, i płacisz tylko za czas użytkowania.
To takie proste!


Dla naszych franczyzobiorców przygotowaliśmy zestaw rozwiązań i narzędzi, które ułatwią kontrolę obszarów serwisowych, rozliczanie i kontrolę wyników działalności, umożliwiając prosty start, rozszerzenie usługi w tym obszarze i udaną działalność. Franczyzobiorca może dostosować usługę do potrzeb swojego miasta i zmodyfikować ją, aby dodać lub wzmocnić obszary zgodnie z zapotrzebowaniem społeczności.


Dzięki naszej siedzibie głównej i centrum logistycznemu w Walencji oferujemy wszelką naszą pomoc i wskazówki na każdym poziomie działalności, pozwalając osiągnąć pożądane wyniki i oczekiwać szacowanego zwrotu z inwestycji po 5-12 miesiącach od zakupu pojazdów, w zależności od konfiguracji twojej floty.

 

 

 

 

 


Rellene este formulario para ponerse en contacto con Blinkee

* Campos obligatorios
*Nombre:
*Apellidos:
*Correo Electrónico:
*Teléfono:
*Móvil:
*Dirección:
*Población:
*Provincia:
*C. Postal:
Edad:
E. Civil:
Estudios:
Experiencia Laboral:
Disponibilidad de local:
Metros de local:
Localidad de apertura:
Provincia de apertura:
Solicitar información sobre franquicias relacionadas Click para seleccionar todas las franquicias
BenzoilDent MasterDetailCar
E-Medical BoxElectric Renting GroupFurgoporhoras
Independence YachtsLavadooMasQRenting
MidasSabwayService Wash
SpeedyTorcal AutoescuelasVFlash
Yakart Autocaravanas
Click para seleccionar todas las franquicias
He leído y acepto política de privacidad.

Los datos facilitados serán registrados en un fichero inscrito en la AEPD del que es titular Portal 100Franquicias S.L.. Se cederán a las franquicias de las que solicite información y autoriza a recibir información comercial. Tiene derecho al acceso, rectificación y cancelación contactando con Portal 100Franquicias S.L. C/ Coso 67-75, 4ºF, 50001(Zaragoza).

Portal 100Franquicias S.L. CIF-B99472896
C/ Coso 67-75, 4ºF, 50001 - Zaragoza (España)
Tfno. 902 012 050 / 976 228 839